energyfits.lt@gmail.com

APIE MUS

Kas mes tokie?

Pradėjusi veiklą 2018 metais, mūsų jauna ir energinga komanda yra labiausiai žinoma dėl naujų prekės ženklų platinimo sporto komandoms, sporto klubuose, prekybos centruose, bei kitiems pardavėjams Lietuvoje.

Nuo 2019 metų mes praplėtėme savo veiklos sritis, siekdami, kad Lietuvos, Estijos, Latvijos klientai gautų kuo daugiau naudos naudodamiesi mūsų aukštos kokybės paslaugomis ir sau lygių neturinčiais specialiais pasiūlymais.

Kuo skiriasi EnergyFits.eu nuo kitų Lietuvos pardavėjų?

Mūsų misija yra būti patikimu tiltu tarp įdomių, novatoriškų gaminių ir Baltijos šalių vartotojų. Taipogi, mes suprantame kainų politikos, kuri būtų priimtina Europos gyventojams, svarbą.

Mes suprantame, kad nesvarbu kokius produktus mes besiūlytume, svarbiausioje vietoje yra kliento pasitenkinimas. Mažiausiai norime, kad savo siuntinio jums tektų laukti savaitėmis, po užsakymo sužinotumėte, kad tam tikrų užsakytų prekių nebeturime sandėlyje, arba gautumėte blogos kokybės prekes.

Mūsų tikslas yra pasiūlyti nuostabius gaminius ir nuostabų klientų aptarnavimą.

Kaip atrodo mūsų veikla?

Mūsų kompanijos filosofija yra pasitikėti savo srities profesionalais, kurie galėtų pasirūpinti geriausiu aptarnavimu.

Mes džiaugiamės, kad mūsų prekes pristato viena iš logistikos kompanijų lyderių -“Omniva”, kuri užtikrina  greito užsakymų pristatymo paslaugas.

Mūsų turimos galimybės leidžia mums be vargo kasdien išsiųsti iki 100 užsakymų be jokių vėlavimų.

Kokiems prekių ženklams mes atstovaujame?

Mes atstovaujame tik aukščiausios kokybės prekiniams ženklams, kurie, mūsų įsitikinimu, yra tinkami Lietuvos rinkai.

Kaip galima su mumis susisiekti?

Jeigu turite bet kokių pageidavimų ar klausimų, prašome rašyti mums el. paštu energyfits.lt@wgmail.com ir jūsų laiškas bus nukreiptas atsakingiems skyrių darbuotojams.

Fallow us
Login
Create an account

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

UP

SHOPPING BAG 0

RECENTLY VIEWED 0