energyfits.lt@gmail.com

RETURNING THE GOODS

 1. Jeigu jūs nesate patenkintas mūsų produktu, pakeitėte nuomonę arba gauta prekė neatitinka dydžio arba yra blogos kokybės, jūs galite prekę grąžinti.
 2. “Lietuvos Respublikos nuotolinių sutarčių nuostatai” nustato, kad klientas turi teisę grąžinti prekę per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos.
 3. Klientas yra atsakingas už bet kokios rūšies prekių nusidėvėjimą, kokybės ir saugos išsaugojimą iki prekės grąžinimo.
 4. Grąžindami prekes, jūs turite laikytis šios prekių grąžinimo politikos:

4.1. produktas turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;

4.2. produktas neturi būti pažeistas kliento;

4.3. produktas negali būti naudotas, praradęs pradinę išvaizdą (nuplėštos etiketės, apsauginės plėvelės ir pan.). Šis punktas netaikomas kai yra grąžinama nekokybiška prekė.

4.4. grąžinama prekė turi būti toje pačioje pakuotėje, kurioje buvo gauta po įsigijimo;

4.5. Jūs turite susisiekti su mumis el. paštu energyfits.lt@gmail.com, atsiunčiant užklausą dėl prekės grąžinimo ir nurodant užsakymo NR. Mes jums atsiųsime grąžinimo formą, kuri turi būti užpildyta ir išsiųsta mums el. paštu, taip pat išspausdinta ir pridėta jūsų grąžinamos siuntos viduje.

4.6. visos prekės, užsakytos vienu užsakymu, privalo būti grąžintos vienu metu;

4.7.1 prekės gali būti grąžinamos naudojantis pašto arba kurjerių paslaugomis adresu: Tvenkinių 8a, Kaunas, Lietuva. LT47415

4.7.2 prekės taip pat gali būti grąžinamos naudojantis Omniva paštomatų paslaugomis, siunčiant prekę į šį paštomatą: Baltų PC Šilas paštomatas

 1. “ENERGYFITS” pasilieka teisę atsisakyti priimti pirkėjo grąžintas prekes, jei nesilaikoma grąžinimo politikos.
 2. Pirkėjas neturi teisės grąžinti prekės, jei Pirkėjas ją sugadino arba iš esmės pakeitė jos išvaizdą.
 3. Visos išlaidos, susijusios su prekių grąžinimu, tenka pirkėjui. Klaidos atveju turi būti pridėta grąžinimo siuntimo išlaidų čekio kopija.
 4. Jeigu nesutariama dėl prekės grąžinimo, gali būti remiamasi ekspertų išvadomis.
 5. Pinigų grąžinimas už grąžintas prekes bus įvykdytas per 14 dienų nuo grąžintų prekių gavimo. Pinigai gali būti grąžinami tiesiai į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą arba išduota dovanų kortelė, su kuria galima apsipirkti Energyfits.lt el. parduotuvėje.
 6. Grąžindami prekes jūs suprantate siuntimo rizikas. Išsaugokite siuntimo apmokėjimo čekius. Šis dokumentas, taip pat ir registruotos siuntos numeris, bus reikalingas bendraujant su paštu dėl siuntinio praradimo.
 7. Jeigu jums kilo klausimų dėl prekių grąžinimo, prašome susisiekti su mumis adresu energyfits.lt@gmail.com.
Fallow us
Login
Create an account

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

UP

SHOPPING BAG 0

RECENTLY VIEWED 0